Sendviče

Pro milovníky sýru a zdravého pečiva nabízíme celozrnný sendvič s camembertem, goudou, čerstvou paprikou a bazalkou. Ty, kteří holdují masu, uspokojíme výtečným sendvičem s uzenou kýtou na hořčičném dresinku. Naši výbornou trojku uzavírá celozrnný sendvič s lososem, koprem a listovým salátem. Mňam!

Panini

Panini se šunkou a sýrem je klasika, která nezklame, výtečně dochucená dresinkem z majonézy a dijonské hořčice. Vyzkoušejte něco nového v podobě panini à la caprese. Mozzarella, rajče a bazalka doplněné zeleným pestem evokují příjemné pozdní odpoledne ve slunné Itálii.

Saláty

Je čas na lehký oběd nebo svačinku? Z naší nabídky salátů a kuskusů si jistě vyberete. Oblíbenou klasikou je řecký salát s fetou, rajčaty a olivami na lůžku z listového salátu. Chuť na ovoce uspokojí ovocný salát plný hroznového vína, 2 druhů melounu a sladkých jablek. Novinkou v naší nabídce je kuskus. Dát si můžete kuskus grilovanou zeleninou a lahodným parmazánem.

Dorty - stálá nabídka

Cheesecake klasický i jahodový, čokoládový dort, tiffin, lahodné tiramisu, malinový dort s poctivou porcí malin, panna cotta nebo linecké pečivo. Ať už zvolíte lahodný krémový jahodový cheesecake, úžasný čokoládový dort, malinový dort plný malin nebo jakýkoli jiný zákusek, vaše chuťové buňky vám budou nadšeně děkovat.

Muffiny

Legendární Costa muffiny jednoduše musíte ochutnat! Rozplývají se na jazyku a uvnitř kyprého těsta se skrývá překvapení v podobě lahodného krému. Jemný borůvkový, dekadentní čokoládový nebo citronový s mákem.

Sladké pečivo

Máte chuť na něco malého ke kávě? Křehký a nadýchaný máslový croissant, rozinkový šnek plný másla, rozinek s lesklou cukrovou polevou, croissant s nugátem a jiné specialitky dle aktuální nabídky Vaši chuť stoprocentně uspokojí.

Novinky emailem?

Získejte noviny a informace ohledně dění v našich kavárnách

Costa ve světě

Šálek kávy si můžete vychutnat i v těchto 30 zemích:

Costa na webu

Sledujte nás