06.01.2014

Nyní 10%+5% navíc z každého nákupu dostanete zpět ve formě coffee korun

Nyní 10%+5% navíc z každého nákupu dostanete zpět ve formě coffee korun

Milujeme dobrou kávu, stejně jako vy. Těší nás, že vám ji v České republice můžeme servírovat již dlouhých pět let. Stejně tak nás těší vaše přízeň, díky níž jsme se během uplynulých let stali jednoznačnou jedničkou na náročném tuzemském trhu. Stávající síť pětadvaceti kaváren se přitom i v roce 2014 rozroste, tentokrát o dalších pět poboček.

Costa Coffee má v Česku zhruba 165 tisíc pravidelných a loajálních zákazníků. Nejen pro ně, ale i pro další milovníky kávy ze směsi Mocha Italia, kteří si postupně nacházejí cestu do provozoven Costa Coffee, chystá kavárenský řetězec své poděkování v podobě věrnostního programu Costa Coffee Club.

 

Jaké jsou výhody?

Díky Costa Coffee Clubu a s ním spojené věrnostní kartě získají nově zákazníci při každém nákupu bonus, konkrétně patnáct procent z částky bez DPH ve formě tzv. Coffee korun.

Přihlásit se do Costa Cofee Club Najděte si svou kavárnu
   

Nasbírané „kávové koruny“ je potom možné proměnit za cokoliv z menu a užít si například silné a plné ristretto, klasické espresso, lahodné corto, krémový flat white, bohaté caffè latte či nadýchané cappuccino nebo další horké či ledové kávové pochoutky. Ale třeba i za vynikající muffiny, sendviče, panini, dorty a jiné laskominy…

 

Dále mohou členové klubu čerpat nejrůznější akční slevy a další výhody ve všech tuzemských kavárnách Costa Coffee, využívat ochutnávky zdarma, dostávat speciální nabídky a pozvánky na akce. Nedílnou součástí členství v Costa Coffee Clubu jsou také informace o aktuálním dění právě ve vaší oblíbené kavárně.

   

­Jen tři kroky

Cesta k věrnostní kartě je přitom jednoduchá, stačí totiž udělat pouhé tři kroky. Ten první je možné učinit během objednávky v kterékoliv kavárně Costa Coffee. Následně je potřeba do třiceti dnů zaregistrovat svou kartu na internetových stránkách www.costa-coffee.cz/club jinak ztratí platnost, a konečně začít ji používat při svých návštěvách kaváren Costa Coffee.

Tedy shrnuto:

  • požádejte o kartu u baristy
  • proveďte online registraci (nejdéle do 30 dnů jinak se karta zablokuje)
  • předložte při každém nákupu v Costa Coffee a sbírejte Coffee koruny

Akce "5% navíc" platí do 28.2.2014

 

Před zaplacením nákupu v kavárně předložíte kartu a vzápětí se vám již načtou první coffee koruny. Je přitom jedno, zda platíte hotovostí, platební kartou nebo třeba stravenkami. V okamžiku, kdy nasbíráte dostatečné množství Coffee korun, můžete za ně nakoupit a z konta se vám odečte suma „kávových korun“ odpovídající hodnotě nákupu.

 

Stav konta přitom může každý zákazník zjistit kdykoliv online, stačí se přihlásit ke svému klubovému účtu. Hned na úvodní obrazovce po přihlášení zjistíte vedle počtu Coffee korun i to, kdy na účtu proběhla poslední aktualizace. Díky tomu rychle zjistíte, že kartu je dobré mít vždy připravenou v peněžence či po ruce a nezapomínat ji předkládat obsluze při každém vašem nákupu.

 

Čím více budete svou kartu používat, tím rychleji poroste vaše konto. A tím dříve si budete moci užít skvělou kávu na účet podniku.

Novinky emailem?

Získejte novinky a informace o dění v našich kavárnách

Costa ve světě

Šálek kávy si můžete vychutnat i v těchto 30 zemích:

Costa na webu

Sledujte nás