05.03.2014

Káva přesně podle vaší chuti

Káva přesně podle vaší chuti

Se sójovým mlékem nebo obyčejným? S dávkou kávy navíc nebo zcela bez kofeinu? A nebo s čokoládovou trubičkou či domácí šlehačkou? S naší širokou nabídkou ingerediencí můžete vytvořit tisíce a jednu kombinaci pro perfektiní nápoj dle Vašeho přání.

Vaše osobnost, vaše volba, vaše káva...

Přejete si, aby byla vaše káva připravena ze sójového mléka s přidáním sirupu bez cukru a skořicové posypky? Bereme to na vědomí. Nyní máte možnost „nakonfigurovat“ si kávu podle svého.

 

Káva bez kofeinu nebo káva s kofeinem. Nízkotučné, plnotučné nebo sójové mléko. Sirup s cukrem nebo sirup bez cukru.  Navrch se šlehačkou nebo bez šlehačky.  Dáte si navrch pěnu? Je libo posypku? Vybírejte. Čokoládové lupínky, skořice nebo pěnový bonbon marshmallow. Kolik chutí, tolik kombinací. Fantazii se meze nekladou.

 

Zahrajte si na tvůrce nových chutí a pohrajte si s kvalitními sirupy ze stáje Monin. Nabízí se jich široká škála a nemusíte zůstat jen u jednoho. Světle jantarová vanilka, a to i bez cukru, si rozumí s oříškem. Zlatavý perníkový sirup ozvláštní vaši kávu vyváženou chutí zázvoru a skořice. Nevšední a hluboká chuť karamelového sirupu, který je také na výběr ve verzi bez cukru, se rozvine v caffè latte i v cappuccinu. A čokoládový sirup vám připraví svou výrazně kakaovou chutí zcela nový kávový zážitek.

 

Novinky emailem?

Získejte novinky a informace o dění v našich kavárnách

Costa ve světě

Šálek kávy si můžete vychutnat i v těchto 30 zemích:

Costa na webu

Sledujte nás