07.11.2014

Dárky s vůní kávy

Dárky s vůní kávy

Potěšte své blízké nebo sebe exluzivní nabídkou dárků Costa. V letošní nabídce naleznete například praktický termohrnek nebo moka konvičku k přípravě dokonalé kávy.

Termohrnek COSTA

Využijte exkluzivní možnosti obdarovat milovníky kávy mezi vašimi přáteli termohrnkem prvotřídní kvality s nápisem COSTA. Červená designovka z ušlechtilé oceli značky Contigo o objemu cca 430 ml pojme naši kávu velikosti primo i medio a uchová její teplou po dobu až 4 hodin. Systém uzávěru Autoseal zaručuje, že se lahev sama uzavře, jakmile ji pustíte z ruky. Samočinný mechanizmus uzavírání tak zabrání náhodnému rozlití tekutiny a vy se s termohrnkem můžete bez obav vydat do ulic i na cesty.

Červený termohrnek Costa Coffee k dispozici od 20.11. 2014.

Zrnková káva Mocha Italia

Kávovým fajnšmekrům ve vašem okolí můžete zakoupit směs kávových zrn Mocha Italia. Tato lahodná směs je vyrobena výhradně z pomalu pražených kávových zrn, je krásně harmonická, snoubí se v ní sladkost, hořkost a plné tělo nutné k přípravě dokonalého šálku kávy. Směs lze zakoupit v plechovce o váze 250 gramů a díky elegantnímu balení jej můžete rovnou položit pod stromeček.

Moka press konvička

Abyste si mohli kávu do cestovního termohrnku připravit i doma, vybavte sebe nebo své blízké nerezovou moka konvičkou ve dvou velikostech, která umožňuje klasickou přípravu espressa za použití vysokého tlaku vodní páry. K tomu budete samozřejmě potřebovat kávu, nejlépe čerstvě umletou zrnkovou směs Mocha Italia.

Placky, magnetky

Nejen opravdové milovníky Costa Coffee můžete obdarovat ozdobnými plackami a magnetkami. Nabízejí se v několika designech, jsou unikátní, takže určitě je z čeho vybírat.

Novinky emailem?

Získejte novinky a informace o dění v našich kavárnách

Costa ve světě

Šálek kávy si můžete vychutnat i v těchto 30 zemích:

Costa na webu

Sledujte nás