08.07.2015

Coolery jsou cool!

Coolery jsou cool!

Slůvko „cool“ má mnoho významů. A mnoho je také momentů, kdy sáhnout po Cooleru. Ledové nápoje, ať už s kávou nebo bez, vás ochladí, uklidní, hodí do pohody, ale i roztančí a rozdovádí. Jsou střídmé, jako Coffee Coolery z espressa rozmixovaného s ledem a čerstvým mlékem, jsou rafinované, jako Fruit Coolery z prvotřídního ovocného džusu a ledové tříště, jsou mazlivě sametové, jako Creamy Coolery s vanilkou nebo malinami a bílou čokoládou.

Ledový karamel

Stávající nabídka Coolerů se toto léto rozrůstá o nový Caramel Latte Cooler. Espresso, čerstvé mléko, karamelový sirup, karamelová omáčka a lehká příchuť vanilky, to vše rozmixováno s ledem. Káva povzbudí, ledová tříšť osvěží.

Cookie se vrací

Příval čokolády, to je nový kávový Mocha Cookie Cooler. Espresso, mléko, led, čokoládová omáčka, čokoládová šlehačka, hoblinky čokolády a hlavně úlomky čokoládových sušenek. To vše tvoří dokonalý čokoládový dezert pro horké letní dny.

Volání lesa

Ostružiny a maliny jsou skvěle se doplňující dvojka. Osvěžující trpkost ostružin vyvažuje příjemně nasládlá chuť šťavnatých malin. Vychutnejte si je v novém Fruit Cooleru Ostružiny a maliny a uprostřed léta se ocitnete v chladivém stínu lesa.

Novinky emailem?

Získejte novinky a informace o dění v našich kavárnách

Costa ve světě

Šálek kávy si můžete vychutnat i v těchto 30 zemích:

Costa na webu

Sledujte nás