03.05.2016

Frostino: Ta pravá pecka pro letní dny

Frostino: Ta pravá pecka pro letní dny

Než půjdete 20. června spát, nařiďte si budík na 34 minut po půlnoci. Až vás vzbudí, zaposlouchejte se do tmy. Je možné, že kromě tramvají, šumění stromů nebo nočního rychlíku nic neuslyšíte. Ale může se stát, že vám lehký závan větru přinese důležitou zprávu. Už je tady. Letošní léto.

Kdybyste si udělali malý soukromý průzkum týkající se výhod a nevýhod léta, určitě by převažovaly kladné ohlasy. Odpadají svetry, bundy, čepice a šály. Ranní slunce povzbuzuje při vstávání. Večery jsou dlouhé a dají se trávit na terasách, zahradách a zahrádkách. Studenti mají prázdniny. A všichni k sobě mají tak nějak blíž. To přece vyváží i občasná nesnesitelná vedra nebo obtížné komáry.

A na letní scénu přichází...

I v Costa Coffee se na léto těšíme a dlouho předem se na něj pilně připravujeme. Zahrádky už jsou od začátku dubna v plném provozu a teď přichází to nejdůležitější: čím se na nich osvěžit. Dali jste nám najevo, že Fruit Coolery z prvotřídního ovocného džusu a drceného ledu jsou v létě „cool“, a proto si kombinace manga s maracujou a ostružiny s malinou své místo v nabídce obhájily. Stále ale nebylo jasné, co bude ta pravá letošní „pecka“, která uzemní i to největší vedro. Dokud se neobjevilo na scéně Frostino.

Je to nápoj nebo dezert?

Frostinu pojmenovaném po mrazu a jinovatce jsme naprosto propadli a doufáme, že vášeň pro tento nápoj přeneseme i na vás. Vsadíme se, že když před vámi v bezstarostném letním odpoledni přistane ojíněný nápoj s jednou z mnoha příchutí, nebudete vědět, co dřív. Usrkávat brčkem, ujídat jako ze zmrzlinového poháru, olizovat svrchu šlehačku (i když se to nedělá) nebo se brouzdat vrstvami jahodové omáčky, bílé čokolády, karamelu, vanilky... Frostino je plné překvapení a stejně jako léto přináší chladivé osvěžení potoků, pohodu líných dopolední pod stromem i divokou zábavu večírků pod širým nebem. Objednejte si Frostino a uvidíte, co všechno v něm objevíte.

BOX:Frostino pro všechny!

Trumfem letní sezony je Strawberry Cheesecake Frostino, které přináší chuť jahodového cheesecaku, vanilky a bílé čokolády. Frostino ale myslí i na ty, kteří se neobejdou bez kávy. Vyzkoušejte Frostino, které spojuje vychlazené espresso, čerstvé mléko a rozmixovaný led buď s příchutí vanilky nebo karamelu. Na výběr je také Frostino s espressem s příchutí mocha doplněné čokoládovou omáčkou. Bez kávy je dále v nabídce Vanilkové Frostino a Malinové Frostino s bílou čokoládou, která zaujmou sametovou jemností umocněnou šlehačkou.

Novinky emailem?

Získejte novinky a informace o dění v našich kavárnách

Costa ve světě

Šálek kávy si můžete vychutnat i v těchto 30 zemích:

Costa na webu

Sledujte nás