08.03.2017

Jarní smoothies - jen ovoce, zelenina a ovocná šťáva...

Jarní smoothies - jen ovoce, zelenina a ovocná šťáva...

Vitamínů není na jaře nikdy dost. Ale kdo z nás si dopřeje denně alespoň tři porce čerstvé zeleniny a ovoce? Protože víme, že zdravá novoroční předsevzetí s blížícím se jarem skomírají, vzali jsme alespoň část práce na sebe. Dlouho jsme kombinovali, vybírali nejlepší suroviny, mixovali a přemýšleli, až se zrodily dva neodolatelné jarní drinky, které vám vlijí do žil zdravou energii.

Oba jsou připravené z ovoce a zeleniny s kapkou vody a ovocné šťávy, která se vyrábí přímým lisováním z vysoce kvalitních plodů. V nápojích nenajdete žádné konzervanty, umělá barviva ani přidaný cukr. Příjemně sladkou chuť obstará jen perfektně dozrálé ovoce. Nečekejte sklenici plnou pěny, pod kterou se na dně skrývá trocha nápoje. Naše smoothies nabízejí poctivých 360 ml, takže jimi můžete klidně nahradit jedno lehčí jídlo denně.
 
Dáte si karmínové smoothie připravené z řepy, banánu, malin a 100% lisované pomerančové šťávy? Nebo ujíždíte na jaře na zelené a přijde vám k chuti mix špenátu, manga, ananasu a banánu se 100% lisovanou jablečnou šťávou? 

Novinky emailem?

Získejte novinky a informace o dění v našich kavárnách

Costa ve světě

Šálek kávy si můžete vychutnat i v těchto 30 zemích:

Costa na webu

Sledujte nás