Také se vám stává, že dostanete během dne chuť na něco sladkého na zub? Naše nové cheesecakové dezerty jsou pro mlsání jako stvořené. Každý Cheesecake je s maximální péčí ručně vyrobený, a to u nás v České republice.

Už jste někdy viděli, jak obratně zacházejí naši baristé se šejkrem? Že ne? Pak si dejte některý z našich ledových kávových nápojů. Šejkrování trvá kratší dobu než předchozí způsob přípravy v mixéru, a je tak šetrnější ke cremě espressa. Protřepáním dosáhne barista během pěti vteřin podobně krémové konzistence jako u teplé verze nápojů. Vychutnejte si ledové kávy v rytmu letního šejkrování!

Twisty z křupavého máslového těsta jsou v Costě vyhledávaným zákuskem ke kávě v rámci výhodné ranní nabídky, a proto stále přicházíme s novými variacemi. Na maliny si ještě chvilku počkáme, ale malinovým twistem se na ně můžeme navnadit. Dejte si ho až do 11.00 hodin za speciální cenu ke své oblíbené kávě a přivolejte si tak pocit lehce nakyslé šťavnaté maliny na jazyku.

Než půjdete 20. června spát, nařiďte si budík na 34 minut po půlnoci. Až vás vzbudí, zaposlouchejte se do tmy. Je možné, že kromě tramvají, šumění stromů nebo nočního rychlíku nic neuslyšíte. Ale může se stát, že vám lehký závan větru přinese důležitou zprávu. Už je tady. Letošní léto.

Novinky emailom?

Získejte novinky a informace o dění v našich kavárnnách

Costa ve světě

Šálek kávy si můžete vychutnat i v těchto 30 zemích:

Costa na webu

Sledujte nás