Pro stávající i nové členy věrnostního klubu Costa Coffee jsme opět připravili exkluzivní limitovanou nabídku. Pokud ještě nejste v klubu, požádejte baristu v jakékoliv kavárně Costa Coffee o věrnostní kartu, zaregistrujte se a počkejte, až vám cinkne e-mail z Costa Coffee s odkazem na voucher. Když si ho vytisknete a předložíte v kavárně Costa Coffee, dostanete ovocné Fruit Coolery z prvotřídního ovocného džusu a drceného ledu s 50% slevou. Vyu- žijte příležitosti a osvěžte se v letním vedru nápojem Fruit Cooler ostružina a malina nebo Fruit Cooler mango a maracuja. Voucher můžete použít od 11. 7. do 31. 7. 2017

Když vám na stole zavoní káva a máslový croissant s jahodovou náplní, zapomenete, že vás o pár hodin později čeká náročná schůzka, složitá zkouška nebo špinavá okna. Prostě se zakousnete do křupavého těsta, vychutnáte si pyré z jahod a dlouze se napijete oblíbené kávy. Pro ještě bezstarostnější rána vám přinášíme snídani do 11.00 za zvýhodněnou cenu. Snídaňová nabídka se vztahuje na jahodový croissant k jakékoliv kávě podle vašeho výběru.

Je to trochu nápoj a trochu dezert. Je to trochu káva a trochu šejk. A je to úžasně dobré. Co to je? Frostino! Ledový nápoj, který vás osvěží a nakopne. Klasické Coffee Frostino spojuje vychlazené espresso, čerstvé mléko a rozmixovaný led s příchutí vanilky. Připravili jsme pro vás dvě varianty letního ledového hitu. Karamelovo-popkornové Frostino a Tiramisu Frostino. V Karamelovo-popkornovém Frostinu se snoubí chuť espressa, mléka, ledu s vanilkovým práškem a karamelové omáčky. Zdobíme ho kopečkem čerstvě ušlehané lehce oslazené smetany, čokoládovou omáčkou, úlomky máslových sušenek a karamelovým popkornem. Také Frostino s tiramisu sirupem a čokoládovou omáčkou korunujeme šlehačkou a máslovými sušenkami, a ještě ho sypeme kakaem. Oba letní drinky si můžete objednat ve dvou velikostech, se šlehačkou nebo bez ní, podle chuti. 

Nemáte v letním horku chuť na svíčkovou s knedlíkem? Potřebujete zahnat malý hlad? Máte chuť na osvěžující nápoj? Dejte si nový ovocný salát, který se může během chvilky proměnit ve smoothie nebo milkshake. Do ovocného salátu krájíme čerstvý ananas, meloun kantalupe, jahody a kiwi. Salát plníme do kelímku, abyste si ho mohli odnést s sebou do kanceláře nebo na piknik. Ale můžete si ho samozřejmě vychutnat i v klidu naší kavárny. Nebo požádejte baristu, aby vám z něj umixoval lahodný ovocný nápoj. S trochou vody si můžete ovoce vypít jako smoothie, s trochou mléka zase jako milkshake. Samozřejmě si můžete vybrat, jaké mléko barista použije. Přejete si sójové, odtučněné, bezlaktózové nebo kravské? 

Když zaboříte lžičku do našeho smetanového dortu Berry White, je to, jako byste se prošli polní cestou lemovanou chrpami a zamířili na zahrádku plnou letní úrody. 

Dvě vrstvy vláčného piškotu proložené lehoučkým smetanovým krémem zdobí navrchu sušené ovoce a lístky modré chrpy. Bobulky černého a červeného rybízu, malin a jahod pro vás nechali cukráři přejít mrazem, aby si plody zachovaly přirozenou strukturu, barvu, chuť i vůni. A jak sušení mrazem probíhá? Ovoce se nejprve prudce zmrazí a následně se suší při nižším tla- ku než je tlak vodní páry. Skupenství vody, která se z ovoce vypařuje, tak přechází z pevného přímo do plynného. Velmi jednoduše řečeno se led v ovoci mění přímo ve vodní páru. Ovoce díky tomu není třeba dále nijak konzervovat, dochucovat ani přibarvovat. A protože je léto, nechali jsme dort Berry White jen tak nalehko. Že nevíte, co jsou to nahé dorty? Všimněte si, že dort není z boku potřený krémem ani potažený polevou. Krásně tak vynikne vrstvení piškotu a krému. Je to cukrářský trend poslední doby, tak proč ho nevy- zkoušet právě v Costa Coffee? 

Novinky emailom?

Získejte novinky a informace o dění v našich kavárnnách

Costa ve světě

Šálek kávy si můžete vychutnat i v těchto 30 zemích:

Costa na webu

Sledujte nás