Jsou závanem chladivého vánku uprostřed teplých dní. Pijí se v různých úpravách po celém světě. A téměř vždy se slastně přivřenýma očima. Výjimkou není kopec šlehačky nebo příchutě k doslazení nápoje. Řeč je o ledových kávách. Jaké kávě dáváte přednost vy?
Ťuk, ťuk, ťuk. Slyšíte? To na dveře klepe blížící se léto. Sotva jsme se dočkali jara, už se v Costa Coffee pečlivě připravují na ještě teplejší dny. Podle nabídky studených nápojů to vypadá, že letošní léto bude opravdu horké. Kromě ledových káv zavála do Costa Coffee i nabídka ovocných smoothies a mini cheesecaků. Radost vybírat. Nabídka bude platná od května.
Po malých krůčcích k nám přichází jaro. I přes mrazivá rána jsou cítit sluneční paprsky a slyšet ptačí zpěv. Aby to čekání na jaro bylo ještě příjemnější, můžete si ho zpestřit novinkami v podobě dezertů nebo dobré kávy v kavárnách Costa Coffee.
Chcete mít z kávy naprosto nový prožitek? Toužíte po chuťově jemné, ale přesto výrazné kávě, která vás v létě úžasně osvěží? Baví vás, když si barista dokáže s kávou vyhrát tak, že vás hned první doušek naplní pocity slasti a chcete víc a víc? Vaše toužebná očekávání naplní káva připravená metodou Cold Brew – studený kávový fenomén této doby. Můžete si na něm pochutnat ve vaší oblíbené oáze pohody – ve vybraných kavárnách Costa Coffee. Sledujte FB @CostaCoffeeCZ.
Taky se vám občas stane, že máte během dne v kavárně třeba i tři schůzky a vy už na kávu nemáte chuť? Neláká vás ani čaj, ani voda a zároveň nechcete žádné přeslazené limonády, ale preferujete něco zdravého? Pak určitě neodoláte osvěžujícímu a zdravému smoothie plnému vitamínů, minerálů a antioxidantů, které můžete nově ochutnat ve vašich oblíbených kavárnách Costa Coffee. Vybírat můžete rovnou mezi dvěma druhy – svěže zeleným (pomeranč + špenát + mango + ananas + banán) a lákavě červenorůžovým (jablko + řepa + banán + malina).
Těšíte se na zimu už jenom proto, že se dočkáte ve vašich oblíbených kavárnách Costa Coffee sezónních voňavých kávových nápojů? Vaše chvíle právě přichází, protože baristé v Costa Coffee si pro vás nachystali zimní nápoj s nádechem Vánoc, a to Perníkové Caffé Latte se šlehačkou.
Už jste vyzkoušeli všechny typické i neobvyklé příchutě horké čokolády? Možná vám chybí do sbírky ostružinová, kterou si pro vás nachystali baristé v kavárnách Costa Coffee.
Už jste někdy zkoušeli kávovou šlehačku, která je opravdu připravená z poctivého espressa? Pokud navíc touto delikatesou doplníte caffé latte vonící po oblíbených čokoládových „brownies“, dostanete exkluzivní kávu, kterou neochutnáte nikde jinde než v kavárnách Costa Coffee. Brownie latte s kávovou šlehačkou už na vás čeká.
Těšíte se na léto už jenom proto, že jste zvědaví, jaké novinky pro vás chystají ve vaší oblíbené kavárně Costa Coffee? Letos to bude obzvlášť lákavé! Čeká na vás ledové pokušení nazvané „Frostino“.
Těšíte se na lehký a svěží nádech jara, ke kterému nezaměnitelně patří nevinná vůně fialek? Vaši představu dokonale doplní aroma kávy linoucí se z vašeho hrnečku. A to ne jen tak ledajaké kávy...
Pokud sháníte dárek na poslední chvíli, co třeba potěšit svou kamarádku, sestru, maminku, ale také pro partnera, bratra nebo tatínka termohrnkem COSTA?
Velmi silná káva bohaté chuti s jemnou mikropěnou a obrázkem na povrchu zdobeným technikou latté art – pochutnejte si v kavárnách Costa Coffee na Flat white.
K létu neodmyslitelně patří ledově svěží drink. Jaký máte nejraději? V kavárnách Costa Coffee myslí úplně na každého! Vyberte si podle chuti letní novinky – ledové kávy, okurkovou limonádu nebo ovocný cooler v podobě ledového zeleného čaje s citronem a mátou.
Jeden z největších světových kavárenských řetězců - britský Costa Coffee – v ČR neustále expanduje. Po kavárnách na pražském Tylově a Karlově náměstí otvírá v letošním roce již třetí pobočku, a to ve Vodičkově 33 na Praze 1. Novinkou je nadčasový design nových kaváren nazvaný „Evolution“.
Necháváte se v parných dnech plných slunečních paprsků unášet představou nádherné pláže s hedvábně měkkým pískem a křišťálově čistým mořem? K naprosté dokonalosti už chybí jenom sympatický barista z kaváren Costa Coffee s pořádným shakerem plným mixu kvalitního kávového espressa, čerstvého mléka a svěžího ledu.
Kavárenský řetězec Costa Coffee přináší opravdovou lahůdku pro milovníky zajímavých chuťových variací. Novinkou pro jaro 2013 je totiž nápoj Spiced Passionata, ve kterém se dokonale snoubí chuť kávy s pikantní chilli papričkou.
Slunce svítí, ptáci zpívají, “zahrádky” vybízejí k posezení a Costa Coffee vám nachystala na horké jarní a letní dny osvěžující čerstvě připravované ledové čaje.

Novinky emailem?

Získejte novinky a informace o dění v našich kavárnách

Costa ve světě

Šálek kávy si můžete vychutnat i v těchto 30 zemích:

Costa na webu

Sledujte nás