Sendviče

Pro milovníky sýru a zdravého pečiva nabízíme celozrnný sendvič s camembertem, goudou, čerstvou paprikou a bazalkou. Ty, kteří holdují masu, uspokojíme výtečným sendvičem s uzenou kýtou na hořčičném dresinku. Naši výbornou trojku uzavírá celozrnný sendvič s lososem, koprem a listovým salátem. Mňam!

Panini

Panini se šunkou a sýrem je klasika, která nezklame, výtečně dochucená dresinkem z majonézy a dijonské hořčice. Vyzkoušejte něco nového v podobě panini à la caprese. Mozzarella, rajče a bazalka doplněné zeleným pestem evokují příjemné pozdní odpoledne ve slunné Itálii.

Saláty

Je čas na lehký oběd nebo svačinku? Z naší nabídky salátů a kuskusů si jistě vyberete. Oblíbenou klasikou je řecký salát s fetou, rajčaty a olivami na lůžku z listového salátu. Chuť na ovoce uspokojí ovocný salát plný hroznového vína, 2 druhů melounu a sladkých jablek. Novinkou v naší nabídce je kuskus. Dát si můžete kuskus grilovanou zeleninou a lahodným parmazánem.

Dorty - stálá nabídka

Cheesecake klasický i jahodový, čokoládový dort, tiffin, lahodné tiramisu, malinový dort s poctivou porcí malin nebo linecké pečivo. Ať už zvolíte lahodný krémový jahodový cheesecake, úžasný čokoládový dort, malinový dort plný malin, lehký hruškový koláč s celými čtvrtkami hrušek na jogurtovém krému a piškotovém základu nebo jakýkoli jiný zákusek, vaše chuťové buňky vám budou nadšeně děkovat. 

Muffiny

Legendární Costa muffiny jednoduše musíte ochutnat! Rozplývají se na jazyku a uvnitř kyprého těsta se skrývá překvapení v podobě lahodného krému. Jemný borůvkový, dekadentní čokoládový, citronový s náplní ze sicilských citrónů nebo muffin se slaným karamelem.

Sladké pečivo

Máte chuť na něco malého ke kávě? Křehký a nadýchaný máslový croissant, rozinkový šnek plný másla, rozinek s lesklou cukrovou polevou, máslový čokoládový twist a jiné specialitky dle aktuální nabídky Vaši chuť stoprocentně uspokojí.

Novinky emailem?

Získejte noviny a informace ohledně dění v našich kavárnách

Costa ve světě

Šálek kávy si můžete vychutnat i v těchto 30 zemích:

Costa na webu

Sledujte nás