Nové chuťové dimenze

Espresso s pomerančovým sirupem je kombinací, která vám nabídne nové chuťové dimenze. Nemusíte před ní zavírat oči, budete totiž překvapeni, jak skvěle chutná. Zvlášť když ji doplníme hořkosladkým tonikem anebo kokosovým nápojem.

Orange Espresso Tonic

První z novinek je Orange Espresso Tonic, které spojuje naše espresso s kvalitním pomerančovým sirupem a tonikem na ledu. Nápoj podáváme ve sklenici primo velikosti tak, že na dno dáme kostky ledu, které zalijeme pomerančovým sirupem, přes další ledové kostky nalijeme tonik a jako třetí vrstvu opatrně přilijeme jednoduché espresso tak, aby zůstalo oddělené a nemísilo se s tonikem. Výsledkem je atraktivní tříbarevný nápoj, v němž se snoubí vůně kávy se sladkou chutí pomeranče a hořkosladkou tečkou v podobě toniku.

Orange Coconut Espresso

Tak tohle je zvláštní kombinace, nejspíš si říkáte… Ale rozhodně jí dejte šanci! Okouzlí nejen všechny milovníky kávy s mlékem a příchutí. Orange Coconut Espresso je ledový nápoj obsahující naše klasické espresso, kokosový nápoj Alpro, který je alternativou ke kravskému mléku, a náš pomerančový sirup. Na dno primo sklenice dáme kostky ledu, přelijeme je pomerančovým sirupem, přes další led přidáme kokosový nápoj a navrch opatrně nalijeme espresso. Výsledkem je vizuálně dokonalý nápoj o třech vrstvách. Svěží a chuťově nezapomenutelný.

Stavte se v jedné z poboček Costa Coffee, pohodlně se usaďte uvnitř kavárny (nebo za slunného počasí na zahrádce u některých z našich kaváren), zavřete oči a zasněte se… Nemáte zrovna dnes chuť na něco nového, neobvyklého, co potěší vaše chuťové pohárky a příjemně naladí váš den? Pak je tou pravou volbou káva s pomerančem!

Nejste-li zrovna připraveni na sladkou chuť pomeranče, nevadí – v nabídce máme i standardní ledové Espresso Tonic bez příchuti, s plátkem citronu navrchu. Silné a hořké, které vás pořádně nakopne.